Ankara Uçak Kargo

Ankara Uçak Kargo 7/24 -0541 388 07 77

Ankara Uçak Kargo alanında hizmet almak istiyor, ancak hangi kuruluştan bu hizmeti almak yönünde kararsız iseniz doğru adrestesiniz. Bizler www.thyucakkargokurye.com olarak on bir yılı aşkın iş tecrübemiz ile yurt için uçak kargo ve yurt dışı uçak kargo hizmetlerini alabilirsiniz. Sizlerde diğer illerden Ankara’ya veya Ankara ilçelerine keza Ankara uçak kargo ile Ankara’dan diğer tüm illere kargo göndermeniz gerekirken rahatlıkla hava kargo (uçak kargo) taşımacılığını tercih edebilirsiniz.

İstanbul Uçak Kargo TIKLA

Bizlere bu hizmeti almak adına ulaşmanız dahilinde, kargonuz adresinizden alınıp paketleme işlemi gerçekleştirilip dilediğiniz adrese teslim edilecektir. Kargonuzun alım aşamasından, teslim aşamasına kadar tüm aşamalar uzman kadromuzda çalışan ekip arkadaşlarımız aracılığı ile takip edilecektir.

Kolay Teslimat

Zaman, güvenlik ve hız nedeniyle çok hassas şartların yerine getirilmesi gereken hava yolu taşıma şeklidir. Güvenli oluşu, hızlı şekilde iletilmesi, iletilerde olan deformasyonun yok denecek kadar az olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.
Ülkemizde de son yıllarda en fazla tercih edilen kargo hizmetlerinden ilk sırada gelmektedir. Kara yolu kargo hizmetine nazaran uçak kargo, özellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir.
Bizlerde Ankara uçak kargo ekibimiz ile,

  • hava limanın’dan adrese
  •  hava limanın’dan hava limanına
  •  Kapıdan kapıya
  •  Kapıdan hava limanına

olmak üzere üç farklı şekilde de hizmet sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

İzmit Kurye
İzmit Kurye

Hizmet detayları, uçak kargo fiyat bilgisi, hangi illere kargo hizmeti sunulduğu ve daha birçok soru. İşaretleriniz için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
7 gün 24 saat bizlere ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan gerekli tüm bilgileri alıp kargonuzu gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Saatler içerisinde kargonuz teslim alınıp, uçak kargo ile adrese teslimatı gerçekleştirilecektir.

Ankara Esenboğa Uçak Kargo Hizmetleri Thy Uçak Kargo hava taşımacılığı İle Türkiye’de Hava Alanı Olan Şehirlerimize. Ve Dünyanın bir çok ülkesine ve şehirlerine uçuş seferleri sağlamaktadır. En güvenli en hızlı hizmet  İstanbul’a olan tüm gönderilerinizi diğer şehir ve ülkelere olan gönderilerinizde olduğu gibi kapınızdan ofisinizden evinizden gönderinizin ağırlık. Ve ölçülerini göre moto kurye ve özel arabalı kuryeler yönlendirilir.

Taşıma Güvenliği

Aşağıdaki listelenmiş ürün grupları, kırılmaya karşı tedbirli ve özenle ambalajlanıp paketlenmesi yapılmalıdır. Kırılması durumunda hiç bir kargo şirketi sorumluluk kabul etmez.

Cam Ürünleri Tamamı, Porselen Ve Seramik Gönderiler, Araç Camları, İnşaat Maketleri, Ahşap dekarasyon ve süs eşyası grupları. 190 cm den daha uzun ince kalıplar. Kırılma ihtimali olan tüm kargo türlerinin özenle ve mümkün se kendi orjinal paketlerinde taşınması daha doğrudur. Yada çok sağlamlaştırıcı malzemeler ile desteklenmelidir ki kargo taşıma işi sonuç olarak kaba bir iştir bir yerden sonra insan gücüne dayalıdır.

Hızlı Teslimat Fiyatları

Ankara Uçak Kargo
Ankara Uçak Kargo

Ankara Şehrimizden genellikle yaptığımız işler İstanbul’dan gelen çok mühim evrakları Bakanlıklara mesai saati bitmeden ilgili birimlere teslim etmektir. Bununla beraber Ankara da ki büyük köklü şirketlerin aynı şekilde İstanbul’a olan gönderilerini. Tüm ilçe ve semtlerine 7/24 kapıya kadar teslimat sağlamaktır. Ankara Uçak Kargo Fiyatları şu şekilde fiks değildir gönderinizin teslimat şekli (kapıya kadar teslimat ) ücretlendirmeyi değiştiren birinci etkendir. Gönderinizin içeriği ( noter evrakı, şirket evrakı, diploma, kimlik ve pasaport ) gibi gönderiler ikinci dereceden fiyatlandırmayı etkiler. Sizin kapınızdan alıp teslimat varış şehrinden gelen kargonuzu sizin teslim almanız fiyatı etkiler. Yine koli, paketler, İstiflenme olabilen ve istiflenmesi mümkün olmayan kargo gönderileriniz ücretlendirmeyi etkiler en sağlıklı bilgi olarak Uçak Kargo. İle gönderiniz hazır olduğunda yada gönderinin ağırlığı ve gönderi şekline karar vermiş iseniz o anda hemen 7/24 sizlere hizmet. Veren direk numaralarımızı arayarak en sağlıklı ücretlendirmeyi bilgi edine bilirsiniz.

Hızlı İletişim

0216 328 71 71 ve 0541 388 07 77 numaralarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yurt dışı Kargo gönderileri yapmak için yine aynı operasyon merkezi numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antalya Uçak Kargo başlıklı makalemizde Antalya uçak Kargo, antalyaya hızlı kargo ve istanbul antalya uçak kargo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir