Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

Darıca Motor Kurye

ileadmin

Darıca Motor Kurye


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Darıca Kurye 0532 680 76 27

Darıca Kurye

Darıca Kurye

Darıca motor kurye taşıma hizmetlerimiz Kocaeli şehrimizi ve İstanbul şehrimizin tamamını kapsamaktadır. İstanbul’a yakınlığının avantaj olması sebebiyle Darıca ilçemiz İstanbul’da yaşayan ancak fabrika olarak yada işletmecilerin tercih ettiği konumdadır.

Tabi  bu avantaj bazı konularda farklı ihtiyaçlara yön vererek eğer bir çözüm bulunamadığında sıkıntı oluşturmaktadır. Örnek olarak Darıca’da bir fabrikadan bir numune İkitelli’de bir laboratuvara gitmesi gerekse bu iki mesafe için gidip gelmek yada bir çalışan göndermek hem toplamda bir güne ciddi bir zaman kaybı hem bir çalışan eksikliğine  hemde bir maliyet olarak size sonuç çıkarmaktadır.

Oysa bu gibi önemli gönderileriniz olduğunda hem zaman kazan hem işlerinizi daha çabuk halletmek hemde sizden sonra ki ilgili kurum yada şahısların tedarikçilerinizin memnuniyeti ve işlerin daha hızlı yürümesi adına Darıca Motor Kurye şirketimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye TIKLA

Darıca Motor Kurye

Darıca Motor Kurye

Darıca Motor Kurye

Şirketimizi aramak için 7/24 tam zamanlı olarak 444 89 05  numaramızı arama yapabilir yada whatsapp üzerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Darıca Motor Kurye Hizmeti fiyatları gönderi yapılan nesnenin ne olduğuna özelliklerine ve taşınma aciliyeti seçimine göre değişkenlik gösterebilir.

Darıca’dan İstanbul’a iletileriniz aynı gün normal sürelerde mesai bitimine kadar teslimat talep etmişseniz bu en düşük maliyetli taşıma seçimidir. Ancak gönderinizin 120 dakika ile 90 Dakikada teslimatını Talep etmişseniz bu liste fiyatı hesaplamasının iki katı olarak ücret yansıması olur bu hizmetin adı da Darıca Ekspres Kurye seçimidir.

 

Acil Yurtdışı Uçak Kargo Tıkla

Darıca Kurye İle Zaman  Kazan

darıca motorlu kurye

darıca motorlu kurye

Darıca Motor Kurye taşıma hizmetleri için merkezimizi 444 89 05 Darıca da bulunan adresinize en yakın çevreden moto kuryelerimiz harekete geçer. Kurye arkadaşlarımız ya Darıca da,  Ya Şekerpınar da ya Çayırova da, ya Gebze de Gosb dan hareket geçecektir.

Taşıma hizmetlerimizde verdiğimiz saat’te teslimatı taahhüt ederiz. Çünkü Personellerimiz sırada kuryeler değildir hepsi çeşitli testler sonucunda kurye ailemize dahil olmuşlardır.

Kullandıkları araçlarda her zaman bakımlı ve bütçeleri yettiğince son teknoloji motosikletler ve arabalardır. Bölgeyi iyi bilmeyen bir kuryemiz size taşıma hizmeti sunmaya gelmez tüm kuryelerimiz hangi saat aralıklarında nerelerde yoğun trafik olur ve alternatif hangi yolları kullanmaları gerektiğini bilirler.

Gümrüklerde ve hava limanlarında hızlıca evrak ve iş takibi yaparak işlerinizi hızlandırırlar. Navlun, Ordino, Konşimento, Atr, Swift gibi evrakları tanır ne tür işlemler gerektiğini bilerek sırasıyla işlemleri onaylatır ve yine sanayi odaları ticaret odaları işlemlerine hakim olarak işlerinde hepsi ayrı ayrı tecrübelidir.

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Kurye başlıklı makalemizde üsküdar acil kurye, Üsküdar Kurye ve Üsküdar Moto Kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator