Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

İstanbul’dan Amerika’ya Uçak Kargo

ileadmin

İstanbul’dan Amerika’ya Uçak Kargo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Türkiye’den Amerika’ya Hızlı Kargo

İstanbul Amerika kargo, İstanbul’dan Amerika’ya kargo göndermek isteyenlerin tercih ettiği bir hizmet türüdür.Bilinen o ki İstanbul, dünya bazında tanınan ticaret, ekonomik, stratejik, ulaşım, ekonomik, eğitim vb birçok etkenden dolayı yurt dışı ile sık sık ilişkileri olan illerin başında gelmektedir.

Özellikle hava ulaşımında İstanbul, Türkiye’nin kilit noktalarından olduğu için kargoculuk sektöründe de hava kargo bir diğer adı ile uçak kargonun da ana kalbi iller arasında yer alıyor. Bizlerde kuruluş olarak, yurt içi uçak kargo ve yurt dışı uçak kargo alanlarında da siz değerli müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışı kargo ve yurt dışı uçak kargo sektöründe en fazla giriş çıkış yaptığımız iller arasında İstanbul – Amerika kargo gelmektedir.

İstanbul Amerika Uçak Kargo 0532 680 76 27

Türkiye Amerika Uçak Kargo 0507 146 16 16

Sizlerde Amerika’ya kargo göndermek  istiyorsanız doğru adrestesiniz. Artık yurt dışına kargo göndermek çok kolay. thyucakkargokurye.com aracılığı ile yurt dışı uçak kargo göndermek daha kolay.

Firmamız Amerika ülkesine, en ucuz maliyetli kargo ücretleri ve en hızlı teslimat süreleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

İstanbul Amerika kargo hizmeti, Amerika ülkesine kargo taşımacılığı yapılacak en hızlı gönderi birimidir. Çok acil gönderilmesi gereken kargolar bu kaliteli hizmetle İstanbul – Amerika içinde ki adresine güvenle teslim edilmektedir. Türkiye  Amerika arasında kurduğumuz bu kaliteli hizmet ağı 7 gün 24 saat devam etmektedir. Sizlerde İstanbul Amerika kargo hizmetinden faydalanmak için iletişim adreslerinizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fas'a Kargo başlıklı makalemizde fas uçak kargo, fasa hızlı kargo ve türkiyeden fasa kargo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator