Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

İzmir Uçak Kargo

ileadmin

İzmir Uçak Kargo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

İzmir Uçak Kargo 444 89 05

İzmir Uçak Kargo Sadece İzmir den İstanbul’a olan ve İstanbul’dan İzmir’e olan gönderi teslimatı hizmetimizin adıdır.

İstanbul’a Acil Kargo

 

İzmir uçak kargo

İzmir uçak kargo

İzmir Uçak Kargo Hava taşıma hizmetlerimiz kısa sürede verdiği kaliteli. Taşıma hizmetleri ile bireysel ve kurumsal firmaların  dikkatini çeken ve erken teslimatları. Sayesinde günümüzün en çok tercih edilen acil kargo modeli haline gelen. thyucakkargokurye.com Firması teslimat başarısını günden güne artırmaya devam etmektedir. Her gün İstanbul Şehrine olan gönderilerinizi İzmir’de tam kapınızdan alarak sizleri büyük. Bir zahmetten kurtarıyor. Çünkü İşinde profesyonel ekip ile çalışmaktayız.  

İstanbul’a gönderi yapmak için. İzmir de vereceğiniz bir adresten kurye arkadaşlarımız günün her saatinde en kısa süre gelirler. Adnan menderes hava limanından saat olarak İstanbul hava limanlarına en erken kalkışı olan uçak seçilir. Ve taşıma işlemleri yapılır. İstanbul hava limanlarında ki mobil kurye ekiplerimiz gönderiyi an be an takip ederek. Ancak en kısa sürede gönderiyi kargo bölümünden teslim alarak. İstanbul da belirttiğiniz varış adresine hızla ilerleyerek harekete geçerler.  

İzmir Uçak Kargo Fiyatları

Ancak fiyatlar konusu bu makaleden tam bilgi vermek oldukça zordur. Çünkü sürekli değişen akaryakıt fiyatları ve buna bağlı. Diğer zamlanan unsurlar sebebi ile. Tabi bunların dışında ancak gönderiye bağlı bir fiyat politikası uygulanır.

Gönderinin ağırlık olarak ve desi olarak hacim büyüklüğü. Çünkü bazen gönderi hafif ancak hacim büyük olabiliyor. Yine bazen gönderi bir tekstil değil de hassas taşınması gereken. Bir elektronik eşya mesela (pc, kamera, sensör, araç elektriği, makine parçası). Gibi örnekler olduğunda farklı fiyatlama yapılıyor. Çünkü bir hediyelik tekstil ile bir kamera bir akıllı telefon aynı fiyatlarda taşınmıyor.

Teslim Zamanı

İzmir şehir merkezinden Ancak ( Konak, Alsancak, Bornova, Buca ) 1 saat içinde. ( Kemalpaşa, Torbalı, Bayındır, Tire ) bir buçuk saat içinde. (Seferihisar, Urla, Çeşme, Narlıdere, Güzelbahçe). Yine bir buçuk saat gibi ( Çiğli Menemen, Aliağa, Foça alımlarımız genellikle. 2 saat olmadan alımlar yapıyoruz. Yine Karşıyaka, Kemalpaşa gibi ilçelerden 1 saat gibi zaman dilimlerinde alıyoruz. Ancak diğer uç ilçelerden 2 saat ve o günün hava trafik koşullarına bağlı. Çünkü En kısa sürede müşterilerimize ulaşıyoruz. İstanbul’dan gelen gönderilerinizin teslimatlarını da aynı yukarıda ki sürelerde ulaştırıyoruz.

İzmir Uçak Kargo Yurtdışı Gönderi İçin Tıkla

İzmir Yurtdışı Kargo

Bir önceki yazımız olan İstanbul Uçak Kargo başlıklı makalemizde istanbul uçak kargo ve uçak kargo istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator