Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

Maltepe Kurye

ileadmin

Maltepe Kurye


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Maltepe Kurye 0532 770 67 38 

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye İstanbul tamamı ve yakın çevre şehirler de kurumsal ve bireysel kişilerin hızlı moto kurye ihtiyaçlarını 7/24 cevap veren taşıma hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine sunabilen  siz değerli gönderi sahiplerine uçak kargo,motosikletli ekip, arabalı kurye dağıtım ağlarımız ile kurye taşıma hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza Maltepe kurye mobil şube ile yanıt vermektedir.

Uçak Kargo için Tıkla

Yurtdışına Kargo İçin TIKLA

 

Hızlı Teslimat

Kurye taşıma hizmeti, özellikle metropollerde büyük şehirler başta olmak üzere, gün geçtikçe yoğunlaşan artarak katlanan trafikte. Gönderilerin evrak, koli, paket vs gibi her daim hızlı bir şekilde bir yerden bir yere ulaştırılmasını sağlayan güvenli taşıma. Sistemini bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaktadır.

Sunulan bu kişiye özel hizmet, kendi içinde motor kurye, arabalı kurye uçak kargo gibi isimler ile adlandırılarak farklı kategorilere ayrılmaktadır. Ve hizmet yelpazesi çeşitli hale gelmekte,  Maltepe Kurye şirketinde taşıma ücretleri Fiyatlandırma politikası gönderilen gönderinin ağırlık.

Büyüklüğüne ve alınan semtten gideceği ilçeye şehre ve mesafeye göre netlik kazanır. Ve kurye taşıma sektörde ekspres kurye taşıma hizmeti diye bir ad kavram vardır. Bu Maltepe ekspress kurye hizmeti, taşınan iletinin mümkün olan en kısa sürelerde varış adresine ulaşmasını sağlayan.

Maltepe Ekspres Kurye

Ortalama teslim suresi ise 45 ile 90 dakika arasında teslimatı sağlanan özel bir taşıma hizmetidir.  MALTEPE  Kurye firması, işleyiş sisteminde, öncelikle göndericinin iletişim bilgileri kayıt alınır ve sonrasında istenilen gönderinin alınacağı adrese ve ilgili kişisine ve teslim adresine dair detaylı bilgileri talep edilir.

Maltepe Kurye sonra o verilen bilgiler neticesinde operasyon bölümü ekrana aktarilir ve operasyon merkezi isin icra edilecek  adrese en yakın olan moto kuryeyi yada arabalı kurye personellerini göndericiye yönlendirir. İşinde uzman Kurye personeli gelip gönderiyi ilgiliden kişiden teslim alır. Ve ulaşım hızı seçimine göre kurye harekete geçer.

7/24 Kurye

En hızlı taşima hizmeti sunabilmek adina motorize ekiplerini bölgede 7/24 aktif tutar. Tüm kurye Personelimiz teslimat konusun da detaylı en ince ayrıntısına hassas noktasına kadar iyi bir eğitim süreci almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve semtlerini detaylı bir şekilde bilen personeller hızli teslimat hizmetlerini en kısa süreler de gerçekleştirmektedir.

Uzak, Yakin mesafe iş ayrımı yapmadan kendisine verilen gonderiyi en kiymetli emaneti olarak hisseden her türlü evrakı, paketi, koliyi aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, gönderiyi her türlü olumsuz hava koşullarında koruyan iş ahlakını ve emanet duygusunun sorumluluğunu her şeyin üstünde tutarak gerçek olanın guven dolu bir hizmetin olduğu anlayışını bilmeleridir.

Maltepe Kurye söz konusu sorumluluk İşine gereken önemi ve özeni gösteren personeller, alınan bir çok tecrübe sonucu önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse imkansızı indirgenmiş taşıma araçları ile beraber en küçük detaylar bile gözden geçirilmekte, aksamaya, gecikmeye ve mahcubiyete kesinlikle mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını amaç edinmektedir.

Acil İletişim 0532 770 67 38

Kurye firması MALTEPE de , sıfır sorun ve her zaman tam zamanında teslim ilkesi müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Taşıma sektörde yıllarca aktif olabilmek için hizmet kalitesinin en üst seviyede olması ve her vakit gülen yüzlü müşteri sonuçları gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak, numune yedek parça, ve çeşitli tüm iletileri bizlere emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır, aldığı parayı hak etmek yolundadır.

Maltepe Kurye’ye Telefon Etmek Yeterlidir

Tüm çeşitli gönderilerin güvenli hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi için numaramız 0532 680 76 27  aramak yeterli. Merkeze telefon edilir edilmez sizlere yada alım yapılacak adreslere yakın yerdeki personel hızlıca harekete geçirilir.

Bu seçilen personel de moto kurye yada arabalı kurye arkadaşlarımızdan biridir. Bu motor kuryeler en hızlı teslimatları ekspres servisleri geçekleştirmektedir. Ayrıca şehir içinde olduğu gibi şehir dışı gönderilerin teslimini yapmaktadır.

Motorize ekiplerle gönderiler İstanbul içi en fazla 90 dakika şehir dışı olan gönderiler 2 saat ile 4 saat içinde gerektiğinde thy uçak kargo hava taşıma hizmetleri sayesinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Bu hizmetin adina, ekspres kurye ve vip kurye de denilmektedir.

Normal taşıma hizmetine göre fiyat yüksek olsa da gönderilerin 90 dk. Da adrese teslimi gerçekleştirilmektedir. Geleneksel yolla normal kargolar ile gönderilen gönderiler kimi zaman 1 hafta  sonra adrese teslim edildiği olabilmektedir.

Moto kurye sisteminde böyle bir sonuçla asla olamaz. Bu hizmette hızlı ve acil teslimat esastır. En kötü senaryosu aydı gün içi teslim olunmasıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Kartal Motor Kurye başlıklı makalemizde Kartal kurye, kartal moto kurye ve kartal motor kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator