Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

Şehirler Arası Kurye

ileadmin

Şehirler Arası Kurye


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

İller Arası Kurye 444 89 05

Şehirlerarası Kurye, Merhaba sayın okuyucu Şehirler Arası Kurye Taşımacılıkta artık mesafelerin kısaldığı bir dünyada yaşamaktayız. Bu da beraberinde bir çok ihtiyacı daha da kısa zamanda edine bilmeyi sahip olmayı gerektiriyor. Öyle metropol bir kentten başkentimize bir belgeyi aynı gün ulaşmasının çok büyük be önem taşıdığı bir zamandayız.

Kaybedecek hiç vakti yok kimsenin sebebi ise her sektörde rekabet çok acımasız. İstanbul’dan acil bir koli, paket, vs. Bir gönderiniz var  başka bir şehre veya başka bir şehirden İstanbul’a aynı gün teslim edilmesi gereken acil ve önemli bir gönderiniz mi var? Doğru yerdesiniz Hiç telaşlanmayın.

İşimiz tam da bu özel ve hızlı teslimatlar. Öncelikli teslimat şehirlerimiz İstanbul çevre şehirlerimiz. Yazmak gerekirse kuzeye Doğru İstanbul’a en yakın konumda bulunan Kocaeli şehrimiz. Sonrasında Yalova ve Sakarya Şehirleri.

Daha sonrasında Bursa Düzce Bolu Ankara Şehirlerimize Günü birlik aynı gün içerisinde teslimat Sağlıyoruz. Batıya doğru Tekirdağ Ve hudut şehri olan Edirne şehrimize aynen hızlı teslimatlar sağlıyoruz. İhtiyaç halinde müşterilerimize Eskişehir, Bilecik Çanakkale şehirlerimize de hızlı teslimatlar yapıyoruz.

Şehirler arası kurye ihtiyacınızı bize direk operasyon numaramızdan (0532 680 76 27) ulaşabilirsiniz. Kayıt çağrınız oluşturulduktan hemen sonra hiç vakit kaybetmeden kısa sürede gönderilerinizi adresinizden gönderinize en uygun araç ile moto kurye yada hafif ticari araçlarımız olan arabalı kuryeler yardımı ile sizden alıyor, ilk uçak hangi hava limanından kalkış yapacak ise varış şehrine gönderiyor ve oradaki hava limanı personelimizce karşılayıp bireysel yada kurumsal alıcının adresine imza karşılığı teslim ediyoruz. Hem de yılın her günü 7 gün 24 saat.

Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

İhtiyaca göre ve teslimat zaman dilimine bağlı olarak iller arası kurye teslimatında motor yada araba ile hizmet verilir.

Hava Limanı ile taşınması mümkün olmayan arada kalan şehirlerimize Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Edirne gibi buralara direkt olarak transit MOTO KURYE veya Arabalı kurye araçlarımız ulaşımı sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz  arasında iller arası kurye, Şehir dışı kurye, Şehirler arasında MOTO kurye, Motorlu Kurye Şehirler Arası, Şehirler Arası arabalı Kurye, Şehirler arasında pet Kargo, Pet nakil şehirler arası, Şehirler Arası Acil Kurye, Şehirler Arası Ekspres Kurye, Şehirler Arası Aynı Gün Teslimat, Şehirler Arası Gün İçi Kargo, Şehirler Arası Gün İçi Teslimat gibi kullanılan terimler vardır hepsi kısaca gün içi teslimat anlamına gelmektedir ihtiyacınıza göre.

İstanbul Dışına Kurye Var mı ?

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Antalya’dan hava limanı olan tüm şehirlere veya hava limanı olan tüm sehirlerden İstanbul’a Ankara’ya İzmir’e Anyalya,ya gönderim kargo kurye yollaya bilirsiniz.

Sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı, ruhsat iznine tabi veya para, Çek, Altın gibi kiymetli esyalarda ve ayrica tasima kanununa bulundurulması tasinmasi men edilmiş maddeler kesinlikle taşınmaz.

Teslim süreleri eğer ki bizim kontrolumuzde degil ise Uçak Kargo gibi uçak şirketlerinin uçuş tarifelerine göre değişiklik rötar gösterebilmektedir. Uçak kargo tasimalarindan ucak seferlerinde yaşanabilecek gecikmeler ve aşamalardan dolayı şirketimiz bir sorumluluk kabul etmez.

Gönderilerinizi İstanbul il sınırları dışında kalan Gebze, Kocaeli, Sakarya, Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ gibi çevre şehir ve ilçelerinde teslimat yapabilmek için gönderinizin ağırlığına ve hacmine göre uygun motorlu kurye yada hafif ticari araçlar ile gönderim yapabilirsiniz. Amacımız her türlü şartlarda işlerinizi hafifletmek hizmet kapsamınızı genişletmektir.

NEDEN KARGO DEĞİL, ŞEHİR DIŞI KURYE ?

İşlerin stresi hiç bitmiyor ve bu sebep ile unutmaya, gecikmeye Çok müsaitiz kısacası bazen ufacık bir notu zamanında iletmediğimiz için belkide her şey berbat olacak ama o unutulan yada geç kalınan acil olan evraklarınız, dökümantasyonlarınız, sözleşmeleriniz, toplantı dosyalarınız, satın almış olduğunuz ürün vb gibi şeyler, unutmuş olduğunuz kimlik, pasaport, cüzdan, telefon, araç anahtarı, yada noter, teklif dosyalarınız, ihale evraklarınız, veya kurumsal evraklarınızı sizlerin yerine İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Antalya’dan direkt olarak adresinizden en ivedi acil olarak firmamız uzman kuryeleri adresinizden alır. Ulaştırmak istediğiniz şehre ilçeye en acil olarak moto kurye, arabalı kurye yada uçak kargo ile aynı gün içerisinde alıcısına teslim eder. Size de uzman kurye şirketinin Şehirler Arası Kurye ve Şehir dışı kurye hizmetini tercih ettiğiniz için rahatlamak ve mutlu olmak düşer. Siz Siz olun işinizi şansa bırakmayın.

Adana Havalimanı, Adana Airport
Adıyaman Havalimanı, Adiyaman Airport
Alanya Gazipaşa Havalimanı, Gazipaşa Airport
Amasya Merzifon Havalimanı, Amasya Merzifon Airport
Ankara Esenboğa Havalimanı, Esenboga International Airport
Antalya Havalimanı, International Antalya Airport
Balıkesir Edremit Havalimanı
Batman Havalimanı, Batman Airport
Bingöl Havalimanı, Bingol Airport
Bursa Yenişehir Havalimanı, Bursa Airport
Dalaman Havalimanı, Dalaman Airport
Denizli Çardak Havalimanı, Denizli Cardak Airport
Diyarbakır Havalimanı, Diyarbakir Airport
Elazığ Havalimanı, Elazig Airport
Erzincan Havalimanı, Erzincan Airport
Erzurum Havalimanı, Erzurum Airport
Gaziantep Havalimanı, Gaziantep Airport
Hatay Havalimanı, Antakya Airport
Iğdır Havalimanı, Igdir Airport
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta Airport
İstanbul Atatürk Havalimanı, International Ataturk Airport
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabiha Gokcen International Airport
İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Adnan Menderes International Airport
Kahramanmaraş Havalimanı
Kars Havalimanı, Kars Airport
Kastamonu Havalimanı, Kastamonu Airport
Kayseri Havalimanı, Kayseri Airport
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli Airport
Konya Havalimanı, Konya Airport
Malatya Havalimanı, Malatya Airport
Mardin Havalimanı, Mardin Airport
Milas-Bodrum Havalimanı, Milas-Bodrum Airport
Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Kapadokya Airport
Samsun Çarşamba Havalimanı, Samsun Airport

Bir önceki yazımız olan Ümraniye Moto Kurye başlıklı makalemizde Moto kurye ümraniye, Ümraniye kurye ve ümraniye motor kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator