Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

ileadmin

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

İstanbul Avustralya Hızlı Kargo

Hemen Bilgi : 0532 680 76 27

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo, Avustralya Hava Kargo: hava yolu kargo sınırsız taşıma hizmet alternatifleri ile tüm bireysel ve ticari müşterilerine hızlı çözümler sunmaktadır.

İstanbul merkez ofisimiz ve İzmir, Antalya, Ankara, Gaziantep şubelerimizle dünya da 200’ün üzerinde geniş anlaşmalı taşıma şirketleri ağımız ile tüm hava kargo gönderisi yapan ve yapacak olan müşterilerimize lojistik destek sağlamaktayız Avustralya Uçak Kargo kapsamı içerisin de bulunan tüm taşıma hizmetlerimizi icra ederken en küçük iletilerde bile hatırı sayılır fiyat avantajı sağlamaktadır.

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Kısaca bir eşyanın yada bir dökümanın ülkemizden çok uzak ülkelere ve eyaletlere en ivedi şekil de ulaştırılmasına Türkiye Avustralya Ekspres Kargo taşımacılığı demekteyiz. Diğer bir deyişle Avustralya uçak kargo son yıllarda artan Türk vatandaşları nüfusu ile oldukça fazla talep görmektedir.

Az çeyiz eşyaları taşımadık Türkiye’den Avustralya da yaşayan gurbetçi dostlarımıza. Havayolu kargo taşımacılığı sektörün % 30 a yakın pazar payına sahiptir. Ve her ne kadar dünya üzerinde global bir küçülme işlerin azalması yaşansada sektöründe lider olmak üzere zirve koşmaktadır hava kargo taşımacılığı.

Hava Kargo hassasiyeti:

İçeriği sıvı, yanıcı, patlayıcı ve tehlikeli madde olmayan çeşitli tüm gönderilerinizi yüksek hızda taşınması ve teslimatın kısa sürede olması. Uluslararası taşımacılık sistemi olması sebebi ile doğrudan gümrükleme işlemleri kurulması ve bir takım problemlerin en az şekilde etkilenmesi.

Küçük hacimli gönderilerinizin yada bölünebilir olan eşyaların sevkinde en uygun taşıma aracı uçak olması, Tüm Dünya genelinde çok yaygın ve aktif kullanılan uluslararası havaalanlarının olması, Kargoların yülksek emniyet ve güvenle varış adresine ulaştırılması, Kargoların yüklenmesinde ve indirilmesinde gösterilen özen, uygun taşıma araçlarının kullanılması ambalajlamanın kusursuz lması şartı, diğer seçenekli taşıma türlerine göre sigorta primlerinin daha az olması başlıca hassas sebepleridir.

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Avustralya Uçak Kargo : Tercih edilme sebeplerin den bahsedecek olursak bozulabilir kargoların, son ana kalmış ticari yada bireysel gönderilerin hızlıca ulaşması arzusu, zaman kısıtlı özel gönderiler, teklif ve ihale evrakları gibi çeşitli gönderiler ülkeler arası mesafeleri en kısa zamanda ulaşmasında olanak sağlamasıdır.

Bu sayede özel önem gösterilmesi ve taşınması gereken kargo cinsleri uçak kargo ile hızlıca varış tesislerine sevk edilmektedir ve alıcısına ulaştırılmaktadır. Ekspres uçak kargo hizmetleri ile kargo gönderilerinizin cinsi ve niteliği ne olursa olsun hızlı ve güvenli taşıma ekonomik fiyat seçeneklerimiz ile gücünüze güç müşterilerimize müşteri katmaktayız.

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

Türkiyeden Avustralyaya Hızlı Kargo

AVUSTUALYA KARGO EVRAK GÖNDERME : Avustralya Uçak Kargo Şirketimiz Türkiye’den dünya geneline kapıdan kapıya teslim evrak ve dökümantasyon taşımacılığı yapmaktadır. Bu hızlı hava kargo taşıma hizmetleri dünya genelinde geniş acente ağını kurmuş, hizmet kalitesine inandığımız yılların bilgi birikim ve tecrübelerine sahip hava yolu ve partnerlerimiz ile yapmaktayız.

AVUSTRALYA UÇAKLA BAVUL VALİZ GÖNDERME :

Avustralya’dan Güzel ülkemize ziyarete gelen misafirlerimiz ve gurbetçilerimiz içinde, thyucakkargokurye.com sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Avustralya Uçak Kargo Valiz, bavul ve diğer kişisel özel eşyalatınuz için adresten adrese teslim hizmetleri ile en hızlı ve güvenilir hava taşıma hizmetini sağlamaktadır.

Bilindiği üzere hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı olarak belli bir kilo hakkı tanımaktadır. Yanınızda bulunan diğer eşyalarınızın Kilo aşımlarında hava yolları çok yüksek ücretler uygulamaktadır.

Firmamız bu anlamda sizlerin çeşitli yüklerinizi hem siz hiç uğraşmadan Türkiye’den kapınızdan alarak Avustralyada evinize işinize kadar güvenilirliğine inandığımız hava yolu kargo şirketleri ve partnerleri ile uyum içinde çalışmaktadır.

Bu kapsamda İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Düzce başta olmak üzere çeşitli oteller, apartlar, tatilköy siteleri turizm acenteleri ve rehberleri ile özel anlaşmamız bulunmakta olup, avustralya’ya gitmesi gereken bavul ve valizlerin adresten alınıp yurt dışında Avustralya, da belirtilen adrese teslim edilmesinde şirketimizden gerek ambalajlama, paketleme ve taşıma gibi her türlü desteği alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine otuz kilo üzeri en ekonomik fiyatlar ile çalışmaktayız.

Uçak kargo ile valiz ve bavul taşımalarında da proforma doldurma zorunluluğu vardır. Bu Konuda da sizlere tam destek ile ayrıntılı beyan açarak gümrük vergisiz yada minimum ölçüde vergilendirme isteğinde bulunarak taşımalar yapmaktayız. Tam Zamanında teslimatlar için valiz ve bavul içeriğinin eksiksiz ve alıcı adres bilgisinin doğru, tam yazılmasının önemi çok büyüktür. Teslimatta büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Gönderici tarafından yada alıcu yönlendirmesi ile eksik veya hatalı verilen bilgiler teslimatlarda aksaklıklara geç ulaşmalara sebep olmaktadır. Konusunda uzman uzun yıllardır meslekte çalışan ekip arkadaşlarımız bilgi ve birikimiyle bu konuya çok dikkat etmektedir ve doğruluğundan şüphe ettikleri bilgilerde tekrar sizinle iletişime geçerler.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışına Hızlı Teslimat başlıklı makalemizde türkiye yurtdışı hızlı kargo, yurtdışı acil kargo ve yurtdışı acil uçak kargo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator