Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 59

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/thyucakk/public_html/wp-content/plugins/wp-global-site-tag/public/class-wp-global-site-tag-public.php on line 60

Uçak Kargo

ileadmin

Uçak Kargo

Uçak Kargo 444 89 05

ankara uçak kargo

Uçak Kargo denildiğinde tercih edilen firmalar listesinde ilk sırada olma hayallerimiz artık hedeflerine ulaştı. Uçak kargo alanında attığımız girişimler, siz değerli müşterilerimize ve emanet ettiğiniz kargolara verdiğimiz önem doğrultusunda hızla ilerlemenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Yurt dışında çığır açan uçak kargo taşımacılığı bizlerin farkı ile ülkemizde de hizmet sunmaktadır. Artık kargolarınız daha güvenli ve kısa sürede iletmek istediğiniz adreste olacaktır. Bizler thyucakkargokurye.com olarak yurt içinde ve yurt dışında uzman kadromuz, profesyonel ekibimiz, geniş servis ağımız ile hava yolu taşımacılığı. Firmaları arasında sıklıkla tercih edilen ve en fazla güven duyulan uçak kargo firması olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yılların tecrübesi, senkronizasyonlu çalışma prensiplerimiz, çözüm odaklı oluşumuz akabinde dünyanın önde gelen hava yolu şirketleri. Ve acenteleriyle çalışmamız diğer hava yolu kargo firmaları arasında bizleri açık ara ön sıraya taşımaktadır.

İşiniz Hızlansın

7 / 24 çalışma saatlerimiz ile sizlerin kargolarını ağırlık ve kişiselleştirme yapmadan verdiğimiz değer ile sorunsuz, hızlı ve güvenli uçak kargo taşımacılığını sağlamaktayız. Yedi gün yirmi dört saat binlerce evrak ve paket Türkiye’de 81 il arasında ve Türkiye ile yurt dışı ülkeleri. Arasında Express ve ekonomik servisler vasıtasıyla taşınmaktadır. Keza firmamız, uçak kargo taşımacılığı alanında, yurt içi kargo uçak kargo, yurt dışı uçak kargo. Acil uçak kargo gibi farklı alanlarda da hizmet sunarak taleplerinize hitap etmektedir. Sizlerde uçak kargo ile evrak / paket ulaştırmak güvenli, hızlı bir ulaştırma yapmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. Sunacağımız hizmette memnuniyet garantisi ve müşteri odaklı çalışma prensipleri ile size verdiğimiz değerin farkına varacak ve milyonlarca müşterilerimiz arasında sizde kendinize yer bulacaksınız. Siz talep edin Türk hava yolları uçak kargo taşımacılığınızı bir gerçekleştirelim.

Neler Taşınır?

Ayakkabı, koli, paket, kimlik, pasaport, makine ve yedek parça gibi kargoların taşınmasında sıklıkla tercih edilmektedir. Uçak Kargo taşımacılığının en büyük avantajı ise en hızlı en sürat ile teslimat gerçekleştirmesidir. Fakat taşıma maliyetleri diğer taşıma seçeneklerine göre daha yüksek seviyede ve daha maliyetlidir. Gönderici yada Alıcı müşterinin talep ve ihtiyaçlarının göre gönderiler artık müşterilerimizin kapısına kadar teslim edilmektedir. Sektöre ilham olan bu yeni taşıma ve teslimat şekilleri, lojistik firmaların müşterisine sunduğu hizmet sayesinde gönderi yapan bireysel ve kurumsal şirketlerin çerçevesini de genişletmektedir, müşteri portföylerini çoğaltmaktadır. Zamanında yapılan teslimatlar göndericiyi ve alıcıyı mutlu kıldığı kadar diğer son tüketiciyide murlu ederek yapılan işin pazarını ve güvenini arttırmaktadır. İyi ve dürüst hizmet olumlu sonuçlar doğurur, olumlu sonuçlar müşterilerimizi arttırır işlerimizi bereketlendirir.

En Hızlı Teslimat

Yurtiçi ve Uluslar arası taşıma yapan lojistik bir şirket olarak biz de en iyi hizmeti sunabilmek. İçin değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak, uçak kargo hava taşımacılığındaki tüm yenilikleri yakından takip etmekte. Uzmanlık ve bilgi tecrübe  birikimlerimizi 2007 yılından bu güne sürekli artırarak hem kendimizi hemde sistemimizi güncellemekteyiz.

Uçak Kargo Fiyatları

Uçak Kargo

Uçak Kargo hizmeti almak isteyen siz değerli müşterimize, ister bireysel şahıs sıfatıyla ister kurumsal şirket. Firma, fabrika olsun gerekli bilgiler alındıktan sonra hemen akabinde gönderinizin durumuna göre fiyat bilgisi sizlere sunulur. Gönderinin türü, ağırlığı, ebatları içirik bilgisi paket, çuval, kutu, palet veya kolinin, adedi, teslim alınacak adres sizden istenir. Verilen adrese en yakın kurye yada araçlı kurye konumuna ve gönderi biçimine göre değişkenlik gösterebilir, hızlı teslimatlarda. En önemli faktörler teslim edilecek adres bilgilerinin mutlaka eksiksiz tam olarak bilinmesi gerekmektedir.

Hava Kargo

Teslim edilecek adres bilgisinde posta kodunun olması teslimat işlemini kolaylaştırırken alıcı iletişim bilgilerinde en az bir adet telefon. Numarası ve mümkün ise ikinci bir telefon numarası teslimat sürecini de oldukça hızlandıracaktır. Asla unutulmamalıdır ki ağırlık değiştikçe veya kargo en boy yükseklik ebatları büyüdükçe fiyatlarda o bazda da yükselecek değişecektir. Size verilen fiyat teklifimizde gönderici gümrükleme, iç nakliye, gibi masraflar ile vergiler dahildir. Yurt dışı alıcı tarafında varış ülkesi gümrüğünce talep edilen vergiler alıcı tarafa ait dir. Fiyatlarımız ekonomik hizmet (eco service), normal hizmet (direct service), ekspres hızlı teslimat hizmet oluşuna göre değişmektedir.

Sizin İçin Kargo

Hava Kargo, Taşıma hizmetlerimizde Yurtiçi Gönderileriniz de Aynı Gün Hızlı Teslimatlarımız ile Ve Yurtdışı Gönderileriniz. 3-4 İş Günü (  ekspres servis ) İçerisinde Kapıya Kadar Teslimatlar yapmaktayız. Ekonomic servis hava kargo taşımacılığı da olsa aktarma merkezleri ile uçakların uygunluk durumuna uçuşlar yapılması sebebi ile 7–10 iş günü. İçerisinde teslimatlar yapılmaktadır, Evrak niteliğindeki gönderileriniz ve 0 ile 10 kilogram a kadar olan gönderileriniz Tüm. Avrupa’ya sizden alındıktan sonraki gün yani 1 günde Amerika’ya olan aynı ebatlarda gönderileriniz. Sizden alındıktan sonra en fazla 2 günde Yurtiçi Gönderileriniz Sadece 4–4 Saat de Profesyonel ekibimizce kapıya kadar yapılmaktadır.

Gün İçi Teslimat

İşiniz acil ise doğru adrestesiniz Memnun kalmanız için sadece bir kez şirketimizden gönderi yapmanız yeterlidir.

Ataşehir Thy Uçak Kargo, Beykoz, Kadıköy Kargo,Gebze Hızlı Kargo, Pendik Kurtköy Kargo, Sabiha Gökçen Kargo. Bakırköy Atatürk Hava Limanı Kargo, İstanbul Atatürk Hava Limanı Uçak Kargo, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar Uçak Kargo, Büyükçekmece. Maltepe Kargo, Tuzla, Şile, Sarıyer, Başakşehir Kargo, Bahçelievler, Bağcılar Uçak Kargo, Ataşehir Yurtdışı Kargo. Üsküdar Yurtdışı Kargo, Sancaktepe, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Fatih Kargo, Laleli, Aksaray Yurtdışı kargo Hava Kargo, Thy Kargo.

Hizmet Verilen Şehirler

Adana Havalimanı, Adana Airport
Adıyaman Havalimanı, Adiyaman Airport
Alanya Gazipaşa Havalimanı, Gazipaşa Airport
Amasya Merzifon Havalimanı, Amasya Merzifon Airport
Ankara Esenboğa Havalimanı, Esenboga International Airport
Antalya Havalimanı, International Antalya Airport
Balıkesir Edremit Havalimanı
Batman Havalimanı, Batman Airport
Bingöl Havalimanı, Bingol Airport
Bursa Yenişehir Havalimanı, Bursa Airport
Dalaman Havalimanı, Dalaman Airport
Denizli Çardak Havalimanı, Denizli Cardak Airport
Diyarbakır Havalimanı, Diyarbakir Airport
Elazığ Havalimanı, Elazig Airport
Erzincan Havalimanı, Erzincan Airport
Erzurum Havalimanı, Erzurum Airport
Gaziantep Havalimanı, Gaziantep Airport
Hatay Havalimanı, Antakya Airport
Iğdır Havalimanı, Igdir Airport
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta Airport
İstanbul Atatürk Havalimanı, International Ataturk Airport
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabiha Gokcen International Airport
İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Adnan Menderes International Airport
Kahramanmaraş Havalimanı
Kars Havalimanı, Kars Airport
Kastamonu Havalimanı, Kastamonu Airport
Kayseri Havalimanı, Kayseri Airport
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli Airport
Konya Havalimanı, Konya Airport
Malatya Havalimanı, Malatya Airport
Mardin Havalimanı, Mardin Airport
Milas-Bodrum Havalimanı, Milas-Bodrum Airport
Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Kapadokya Airport
Samsun Çarşamba Havalimanı, Samsun Airport
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Sivas Airport
Şanlıurfa Havalimanı, Sanliurfa Airport
Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Sirnak Airport
Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Corlu Airport
Trabzon Havalimanı, Trabzon Airport
Van Ferit Melen Havalimanı, Van Airport
Zafer Havalimanı, Zafer Airport

Yazar hakkında

admin administrator