Hakkımızda

7/24 Moto Kurye & Uçak Kargo

Online Hemen Fiyat AL 

Uçak Kargo Taşıma Hizmetleri Olarak 11 yıldır en hızlı ve alternatifli Hava taşımacılık hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktayız. İlk kuralımızdır dürüstlük gönderi yapacak müşterilerimize gönderi içeriğine bağlı tüm bilgileri ve yapılması gerekenleri eksiksiz olarak aktarmaktayız. Uçak Kargo Göndericisi de bu bilgilere bağlı gönderisinde düzenleme ihtiyacı varsa olabilecek gecikmeleri yada varış ülkesi gümrüğünce talep edilebilecek vergiyi en aza indirgemek için gerekli değişikliler yapar. Yurt içinde Çeşitli Gönderileri Aynı Gün İçinde Teslimat Yapmaktayız.

Acil gönderisi olan müşterilerimize Yurt içi gönderilerinde aynı gün moto kurye teslimatı yapıyoruz. Yurtdışına olan gönderilerde ekspress servislerde 1 – 3 iş gününde varış ülkesine varmış olmaktadır.

Üsküdar Kurye

Motorlu Kurye

Sizlere Acil teslimatlarda da destek olmaya devam etmekteyiz. 7/24 Şehir içi ve şehirler arasında motor kurye taşıma hizmetleri sunuyoruz. Tüm hava koşullarında gerekli araç ve ekipmanlar ile en tecrübeli ekip arkadaşlarımızı görevlendiriyoruz.