Hizmetler

Yurtiçi Uçak Kargo

Acil Uçak Kargo : 0541 388 07 77

Yurt İçinde Taşınması yasal olan tüm koli, paket, belge, yedek parça. İçerikli gönderileri uzman ekiplerimizce talep edilen Moto Kurye, Arabalı kurye Araçlarımız ile Adresinizden Alıyoruz. Daha Sonra Teslim edilmesini istediğiniz Şehirde Hava Alanı Yada Yine Adrese Teslim Ediyoruz.

 

Yurtdışı Uçak Kargo :

Yurtdışına yapmak istediğiniz gönderiler içinde şirketimiz aracılık yaparak en uygun taşıma fiyatları ile hizmet veriyoruz. Yurt dışı gönderilerde sadece hava kargo Uçak Kargo Hizmetimiz Kullanılmaktadır. Avrupa 2-3 iş günü Teslimat, Amerika 2-5 iş günü içinde teslimat yapılır. Arap ülkeleri 3-6 gün içinde teslimat. Rusya bölgelerine teslimatımız yoktur. Teslimatlar Kapı teslimatlı şeklidir.

 

Acil Motor Kurye : 0216 328 71 71

İzmit Kurye
İzmit Kurye

Bu hizmetimizde yine aynı taşıma kuralları geçerli olup şehir içi trafiğinde boğulmadan en kısa sürede yapılan acil teslimatları kapsar. Kendi için bir kaç isimle ve taşıma seçimi ile üçe ayrılır.

Normal Kurye : Gönderiniz 60 ile 90 dakika da sizden alınır toplamda 300 dakikada yada gün içinde teslimatı sağlanır. bu taşıma seçimi öğlene kadar verilen siparişler için geçerlidir.

Ekspres Kurye : Bu taşıma hızı seçiminizde gönderiler ortalama 30 ile 60 dakikada sizin yada alınacak adresten alım yapılır. Ve toplamda teslimat mesafesine bağlı olarak 90 ile 120 dakikada teslimat gerçekleşir. Ücretlendirme Standart fiyatın iki katı olarak hesaplanır.

Vip Kurye Ve Gece Kurye

Vip Kurye Hizmeti Oldukça acil bir gönderiniz olduğun tercih edeceğiniz bir hızlı teslimat seçimidir. Gece Kurye hizmeti ile ortak Yanı ücretleri normal kurye ücretlerinden üç katı ile çarpımı oluşudur. Vip Kurye de toplamda 60 dakikalık süre içerisinde alım yapma, taşıma ve teslim işlemlerinin bitmesidir.

Şehirler Arası Kurye : 

Şehir dışı gönderiler artık bir ertesi güne kalması çok gerilerde kaldı. Moto Kurye yada Özel Arabalı Kurye farkıyla Özellikle Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Bilecik, Eskişehir, Yalova, Bursa. Ankara, İzmir, Tekirdağ, Edirne Ve Çanakkale Şehirlerine Saatler içerisinde gün içi teslimatlar yapmaktayız. 7/24 Hizmetlerimiz Devam Ediyoruz.

 

Arabalı Kurye : 

Motorlu Kurye Personellerimizin Motorlarıyla taşınamayacak büyüklük yada ağırlıkta veya çok değerli oluşu ve müşterimizin özel isteği üzerine tercih edilen taşıma seçimidir. Fiyatları Moto Kurye fiyatlarından biraz daha yüksektir. Genellikle Şehirler arası kurye teslimatlarda tercih ediyoruz.