Şile Motorlu Kurye

Şile Motorlu Kurye 0541 388 07 77

şile motorlu kurye
şile motorlu kurye

Moto Kurye Taşıma Sektöründe 1999 yılından bu yana halen faaliyette olan şirketimiz İstanbul tamamı, çevre şehirlerde olduğu gibi. İstanbul Şile arasında veya Şile İstanbul arasında da çeşitli acil taşıma hizmetleri sunmaktayız.  Şile Motorlu Kurye mobil ekiplerimiz çoğunluk ile moto kurye olarak, ancak gönderici ihtiyaç ve talep halinde arabalı kurye. Arkadaşlarımızı da görevlendirmekteyiz. İstanbul Anadolu yakasından genellikle 120 dakika da alım ve teslim yapmış olmaktayız. Bu süre Avrupa yakasında teslim alınacak semt yada tam tersi teslim edilecek semte göre 120 dakika ile 180 dakika arasında değişim göstermektedir.  Uçak Kargo

Şile Motorlu Kurye Mahalle Ve Köyleri

şile kurye
şile kurye

Şile Motorlu Kurye Bünyesinde çalışan kurye arkadaşlarımız ile yaptığımız sohbetler de bölgeye taşınan kitlenin artık daha da arttığı şehirde yaşayan orta yaş ve yukarısı vatandaşların yazlık evlerini sürekli yaşadıkları konutlar haline getirdiklerini duyuyoruz. Bunu da ilçenin havasının temiz oluşu çam ağaçlarının fazla oluşu ve tabi ki sahil kasabası ilçesi olması kaynaklıdır. Şilede köylerimizin isimleri şu şekildedir. Kurye

Ağaçdere, Ahmetli, Akçakese, Alacalı, Avcıkoru, Bıçkıdere, Bozgaca, Büyük Bucaklı, Çataklı, Çayırbaşı, Çelebi, Çengilli, Darlık, Değirmençayırı, Doğancılı, Erenler. Esenceli, Geredeli, Göçe, Gökmaslı, Göksu, Hacıllı, Hasanlı, İmrendere, İsaköy, Kabakoz, Kadıköy, Kalemköy, Karabeyli, Karacaköy, Karakiraz, Karamandere, Kervansaray. Kızıkcaköy, Kömürlük, Korucuköy, Kurfallı, Kurna, Meşrutiyet, Oruçoğlu, Osmanköy, Ovacık, Sahilköy, Satmazlı, Sofular, Soğullu, Sortullu, Şuayipli, Tekke. Ulupelit, Üvezli, Yaka, Yaylalı, Yazımanayır, Yeniköy, Yeşilvadi Köyleridir.

İstanbul’a uzaklığı 55 km olan Şile İlçemiz, yılın ilk bahar ve yaz mevsiminde şehre yakın olması sayesinde özellikle. İstanbulluların kısa resmi tatilleri ve hafta sonlarını bol oksijenli, eğlenceli geçirmek maksadıyla çok sık ziyaret ettiği bir ilçedir. İstanbul-Şile arasında sabırla beklenen ve yapımı tamamlanan otoban, Şile’ye ulaşımı kolaylaştırırken artan ziyaretçi sayısı ve Şile’de kurulan üniversite kampüsü, Şile Devlet Hastanesi Şile’nin sosyal ve ekonomik hayatı üzerinde çok farklı etkiler oluşturdu.

Şile Kurye 0541 388 07 77

Sahil şeridi Şile ilçemiz, uzun kilometrelerce doğal plajlardan, sarı kumlardan, yumuşacık tepelere, akarsulardan ve ormanlardan oluşan ve en doğal güzellikleri ile öne çıkan bir güzide bölgedir. İlçenin büyük bir kısmı kestane, kayın, meşe, kızılağaç ve akçaağaç ormanları ile kaplıdır. Denizi dalgalı olmaktadır. Balık mevsimi geldiğinde çok güzel yağlı palamutları vardır. Kaynakları ormanlık alanların içinde olan sayısız akarsular ve göller arasında verimli tarım havzaları bulunur. Doğal göllerin dışında Ömerli ve Darlık baraj gölleri, Kervansaray, Karamandere ve Oruçoğlu göletleri içme suyu ve sulama amaçlı kullanılır. Esenceli köyü özellikle cok sık ailecek ziyaret ettiğimiz bir köyüdür. Yine ilk bahar ve yaz aylarında köylerinden geçerken köy organik ürünleri satıcılarını ve mahsullerini görürsünüz hem köylü yerel halk. Bir kazanç sağlar hemde ziyaretçiler taze doğal ürünler elde etmiş olur. Şile’ye bağlı 57 köyün %80 ‘i orman köyü, geri kalanlar da sahile ve ovaya serpiştirilmiş tarım köyleridir.

 

Bir önceki yazımız olan Alemdağ Kurye Taşdelen Kurye başlıklı makalemizde Alemdağ kurye, Alemdağ moto kurye ve Taşdelen kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir